zdjecie do newsa

Ernest Konon

Trener BSS i zajęć indywidualnych.
Jako zawodnik zdobył 17 bramek w barwach białostockiej Jagiellonii. Skuteczny nie tylko na boiskach polskiej Ekstraklasy i innych lig Europy, lecz także jako szkoleniowiec. W przeszłości pracował z kadrami narodowymi za granicą, zespołami młodzieżowymi oraz seniorskimi. Teraz swą pasję przekazuje najmłodszym łącząc międzynarodowe doświadczenia piłkarskie z nowoczesnym programem szkolenia.
zdjecie do newsa

Samuel Tomar

Trener BSS i zajęć indywidualnych
Trener, nauczyciel, mentor. Przez wiele lat związany z Jagiellonią Białystok, z którą jako trener grup młodzieżowych odnosił liczne sukcesy. Pełnił również funkcje asystenta trenera Michała Probierza oraz asystenta selekcjonera Reprezentacji Polski (U-16). Wielokrotnie wyróżniany nagrodą Prezydenta Miasta Białegostoku dla najlepszego nauczyciela. Od momentu zakończenia piłkarskiej kariery jego pasją jest pomoc młodszemu pokoleniu w osiąganiu szczytu możliwości. Jest dyplomowanym trenerem piłki nożnej oraz posiadaczem licencji UEFA A.
zdjecie do newsa

Dariusz Dżus

Trener Socatots
Reprezentant młodego pokolenia trenerów w Hali Zwycięstwa. Swoją pasję do piłki nożnej wykorzystuje w rozwijaniu swoich umiejętności trenerskich. W Hali Zwycięstwa prowadzi zajęcia z najmłodszymi i ich rodzicami.
zdjecie do newsa

Mirosław Wencel

Trener BSS
Trener Mirek to znana postać w piłkarskim świecie Białegostoku. Od wielu lat związany z futbolem jako zawodnik oraz trener. Przez wiele lat zaangażowany w pracę w białostockim Włókniarzu. Instruktor i trener drugiej klasy piłki nożnej. Treningi pod jego okiem są cenione przez młodych zawodników z jednej strony za jego budowany przez ponad 30 lat warsztat pracy, lecz także za szczyptę dyscypliny. Jego doświadczenie bywa również inspiracją dla młodszych trenerów z Hali Zwycięstwa.
zdjecie do newsa

Maciej Data

Trener Socatots
Absolwent Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu, który swe dotychczasowe doświadczenia wyniesione z pracy z białostocką młodzieżą, postanowił połączyć z wiedzą na temat pracy z najmłodszymi dziećmi.
zdjecie do newsa

Cezary Łaski

Trener zajęć indywidualnych
Jest legendą białostockiej piłki nożnej. Absolwent Prawa i Administracji, oraz AWF we Wrocławiu i Gdańsku wybrał karierę w 100% związaną z futbolem. Jest członkiem Szkoły Trenerów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, trenerem klasy mistrzowskiej (licencja trenera piłki nożnej UEFA nr 516), wykładowcą PZPN na kursach trenerskich UEFA A,B,C. Od 20 lat również wykładowca w WSWFiT w Białymstoku w przedmiocie metodyki piłki nożnej. Osiągnięcia trenerskie Cezarego to m.in. brązowy medal na Spartakiadzie Młodzieży, Vice-mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych (2002), Vice-mistrzostwo Polski juniorów (wspólnie z trenerem Kulhawikiem), brązowy medal z reprezentacją woj. podlaskiego U-23 (wraz z trenerem Czykierem), 3 tytuły Akademickiego Mistrza Polski. W przeszłości prowadził mi.in pierwszy zespół Jagiellonii Białystok (wraz z trenerem Karalusem), a także zespoły Jagiellonii występujące w Młodej Ekstraklasie. Prowadzone przez niego zespoły wielokrotnie brały udział z sukcesami w turniejach w wielu krajach Europy. Z trenujących pod jego okiem młodych zawodników, 35 osiągnęło poziom Ekstraklasy, I, II ligi i Młodej Ekstraklasy. Wciąż aktywny jako trener, angażuje się w rozwój zajęć piłkarskich prowadzonych w Hali Zwycięstwa, pomaga młodszym trenerom podnosić swoje umiejętności i dbać o standardy prowadzonych zajęć. Osobiście prowadzi indywidualnie dopasowane zajęcia z piłkarzami w wieku juniora i seniora.
zdjecie do newsa

Renata Liżewska

Pracownik recpecji
Zadaniem Renaty jest dbanie o Was - naszych gości na Hali Zwycięstwa. Poza poradzeniem sobie z całą gamą pytań dotyczących tego co dzieje się w Hali, możemy liczyć na uśmiech i sympatyczne przyjęcie.
zdjecie do newsa

Iwona Błaż

Manager
Bez Iwony Hali Zwycięstwa w ogóle by nie było. Urodzona i wychowana na Podlasiu, ukończyła studia zarządzania w Białymstoku, a po kilku latach spędzonych w innych rejonach kraju, postanowiła związać swoje dalsze plany z rodzimym obszarem. Od 2012 roku w 100% zawodowo poświęca się rozwijaniu projektu Socatots w Białymstoku, od 2014 również Brazilian Soccer Schools. Chcąc zapewnić dzieciom najwyższy standard zajęć sportowych, a dorosłym całoroczne miejsce do gry w piłkę oraz aktywnego spędzania czasu, wpadła na pomysł Hali, który we wrześniu 2015 udało się zrealizować. Jej zadania polegają na zarządzaniu pracą zespołu, prowadzeniu działań marketingowych, kontaktach z partnerami i dbaniem o pozytywny wizerunek Hali oraz prowadzonych tam projektów i wydarzeń.
ikona
Recepcja:
Tel 500 335 495
Fax 85 874 22 44
ikona
Adres:
ul. Zwycięstwa 10
15-703 Białystok

Czynne:
Pn-Pt : 12.30 - 20.00*
Sb: 09.00 - 14.00*
Nd: nieczynne*
* w pozostałych godzinach rezerwacje i zajęcia po wcześniejszym uzgodnieniu
ikona
E-mail:
biuro@halazwyciestwa.pl

Witryna:
www.halazwyciestwa.pl
Hala zwyciestwa 2015
design by VividArt       developed by  HackaDesign