Nie tylko Szkółka piłkarska!

czym się zajmujemy

Lwy – Białystok

Więcej niż trening, zajęcia w małych grupach / wykwalifikowani trenerzy / treningi z rodzicami dla najmłodszych / wyjazdy na turnieje piłkarskie i obozy sportowe / profesjonalny sprzęt sportowy

99

zł / opłata miesięczna

Treningi w Hali Zwycięstwa na boisku ze sztuczną trawą / DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Super – Camp

Więcej niż trening. Super Camp to sobota spędzana z trenerami i rówieśnikami w Hali Zwycięstwa. 2 treningi piłkarskie (w przypadku dziewczynek warsztaty kreatywne) i mnóstwo gry i zabawy. Do tego wyżywienie i opieka. Teraz również z możliwością nocowania.

100

zł / dzień

W wersji podstawowej – 1 dzień (bez noclegu)

Piłkarskie Półkolonie

Wakacje i ferie to czas półkolonii. Zapraszamy dzieci powyżej 5 r.ż. Zapewniamy profesjonalną opiekę od samego rana do popołudnia, treningi piłkarskie, mecze, zabawy, wyjścia i wiele więcej. Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

399

zł / turnus

w ferie i wakacje

Sprawność ogólna

Twoje dziecko ma zadatki na przyszłego sportowca? A może po prostu chcesz zapewnić synowi lub córce właściwy rozwój fizyczny? Skorzystaj z oferty zajęć z trenerem przygotowania ogólnego i obserwuj postępy swojej pociechy. Pamiętaj że przygotowanie fizyczne to podstawa każdej aktywności w przyszłości na poziomie amatorskim i profesjonalnym.

60

zł / miesiąc

Zajęcia dla dzieci, raz w tygodniu w sali fitness

imprezy urodzinowe

Piłkarskie, a może sportowe? Z turniejem albo z dużą ilością zabaw lub konkursami? Zadzwoń i powiedz o jakich aktywnych urodzinach marzy Twoje Dziecko a my postaramy się spełnić Wasze oczekiwania. Zadba o to obsługa Hali Zwycięstwa, na czele z trenerem. Nasze boisko już czeka.

od 300

zł / impreza

Ostateczny koszt zależy od wybranej opcji, liczby gości oraz usług dodatkowych

TRENINGI INDYWIDUALNE

Indywidualne usługi piłkarskie to usługa typu „premium” skierowana do dzieci, młodzieży lub dorosłych, którzy specjalizują się lub chcą specjalizować się w dziedzinie piłki nożnej. Jest to doskonałe uzupełnienie treningów z zespołem. Zajęcia prowadzone mogą być w niewielkich grupach (max. 6 osób), w których profesjonalny trener skupi się na szlifowaniu umiejętności potrzebnych zawodnikowi. Indywidualne usługi piłkarskie to usługa typu „premium” skierowana do dzieci, młodzieży lub dorosłych, którzy specjalizują się lub chcą specjalizować się w dziedzinie piłki nożnej. Jest to doskonałe uzupełnienie treningów z zespołem. Zajęcia prowadzone mogą być w niewielkich grupach (max. 6 osób), w których profesjonalny trener skupi się na szlifowaniu umiejętności potrzebnych zawodnikowi. Pierwszy trening gratis !

200

zł / miesiąc / grupa 1-6 osób

BOISKO

100

zł / godzina

Wejście jednorazowe

SALA FITNESS

60

zł / godzina

Wejście jednorazowe (Tenis stołowy: 15 zł/h)

Hala Zwycięstwa 2018. All rights reserved.