nasza kadra specjalstów

trenuj z najlepszymi

Nasza KADRA

Nasi trenerzy zadbaja o odpowiedni trening

W Hali Zwycięstwa wierzymy że klucz do sukcesu to właściwi ludzie. Wszyscy nasi trenerzy to osoby kompetentne, dysponujące odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, potwierdzonym dyplomami i certyfikatami. Rozwijamy się dzięki połączeniu osób z wieloletnim doświadczeniem z ludźmi pełnymi młodzieńczego zapału.

Tomasz Rusaczyk

Młody Trener pnący się po szczeblach drabinki trenerskiej (ukończenie kursu UEFA B – wiosna 2019), posiadający wykształcenie interdyscyplinarne, w tym wyższe pedagogiczne. Miłośnik włoskiego Calcio.

Samuel Tomar

Białostoczanin. Wychowanek Jagielloni Białystok ma na koncie sukcesy zarówno jako zawodnik jak i trener. Samuel przez wiele lat prowadził młodzieżowe zespoły Jagielloni, m.in. w ramach Centralnej Ligi Juniorów i Młodej Ekstraklasy. Miał też okazję pracować z Pierwszym Zespołem oraz z młodzieżowymi reprezentacjami Polski. 3-krotnie wyróżniony jako jeden z najlepszych nauczycieli Białegostoku. Swoje olbrzymie doświadczenie przekazuje najmłodszym adeptom piłki nożnej, wciąż z wielką pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Robert Zwierzyński

Sportowiec. Z zamiłowania czynny zawodnik popularnego zespołu siatkarskiego Bestios Białystok. Swoje zainteresowania treningiem sportowym realizuje nie tylko osobiście ćwicząc ale łącząc to z zamiłowaniem do pracy z dziećmi – już od najmłodszych lat jako trener zajęć Socatots i BSS. Dodatkowo, Robert posiada certyfikaty instruktora fitness, kulturystyki, piłki siatkowej oraz ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych.

Mirosław Wencel

Instruktor piłki nożnej z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związany z białostockim Włókniarzem, w charakterze zawodnika, potem także trenera i działacza. Istotą pracy trenera Mirka jest rozwijanie u innych pasji do piłki nożnej bez względu na wiek.

Renata Liżewska

Posiadająca wykształcenie wyższe pedagogiczne, Renata udzieli wszystkim gościom Hali Zwycięstwa informacji na temat prowadzonych zajęć i wydarzeń oraz pomoże załatwić sprawy „papierkowe”.

Andrzej Puławski

Niewątpliwie ikona piłki nożnej w Białymstoku. Wśród osób które od dekad są związane z lokalną piłką, chyba ciężko byłoby znaleźć kogoś kto nie zna popularnego Pana Andrzeja. Zawsze chętny do rozmowy na tematy piłkarskie. W Hali Zwycięstwa, oprócz obowiązków trenera (którym jest już od ponad czterdziestu lat), opiekuje się obiektem i pomaga w obsłudze recepcji.

Hala Zwycięstwa 2018. All rights reserved.